16 днів проти насильства

В рамках щорічної всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в середу 8 грудня в громаді було проведено засідання круглого столу за участю поліцейських офіцерів громади, служби у справах дітей та соціальних працівників Яблунівської селищної ради  з приводу того, як протидіяти домашньому насильству, що робити, якщо ви стали жертвою або свідком насильства тощо.

Сьогодні випускник – завтра студент

Перед кожним випускником школи постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати, в якій сфері діяльності себе реалізувати.

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу. Підтримуючи ідею вакцинації, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вважає, що щеплення має бути забезпечено державою для якомога більшої кількості громадян, особливо цільових груп, які підпадають під високий ризик інфікування COVID-19, що визначені Дорожньою картою з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Будівництво дошкільного закладу в с.Стопчатів

Триває будівництво нового дошкільного закладу загального типу на 60 місць по вул. Центральній в с. Стопчатів, Косівського району Івано-Франківської області. Нагадаємо,що дане будівництво розпочалося у 2019році. Метою проєкту є забезпечення доступу до якісного дошкільного виховання дітей, одного із найбільших за чисельністю населення (2873 осіб) населеного пункту Яблунівської громади.